Polecaj i zarabiaj

Polecaj ofertę SigmaPARTNER i zarabiaj !

Chcąc podziękować Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, uruchomiliśmy Program Rekomendacyjny.           Za skuteczne polecanie naszej oferty możecie otrzymywać premię. Nawet 700 zł za kilkanaście rekomendacji! 
...to również łatwy i prosty sposób na zwrot kosztów szkolenia!

Jak zostać partnerem?

Za polecenie klienta jest przewidziana prowizja w wysokości 40 zł. Jesli chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy, to zarejestruj się jako partner złóż bezpłatne zamówienie członkostwa w programie. Po złożeniu zamówienia i zalogowaniu się, na stronie profilu zobaczysz zakładkę "Program partnerski". Znajdziesz w niej wszelkie istotne informacji na temat partnerstwa. Otrzymasz w ten sposób własny link rekomendacyjny.

Jako jeden z głównych priorytetów naszych działań stawiamy sobie za cel dotarcie z naszymi usługami do możliwie największej grupy przedsiębiorstw. W tym celu tworzymy największą z możliwych sieć wzajemnych poleceń dając Państwu możliwość uzyskania znaczących, comiesięcznych gratyfikacji finansowych za skuteczne pozyskanie klientów.

Nie wymagamy doświadczenia. Praca jest prosta i polega na działaniach marketingowych polegajacych na  polecaniu naszych usług przez system linków referencyjnych. Specjalizujemy się m. inn w przeprowadzaniu zdalnych szkoleń BHP dla pracodawców. 
Działamy na rynku ogólnopolskim, nasze szkolenie spełnia wszelkie wymogi zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy i dla zdecydowanej większości Przedsiębiorców jest obowiązkowe.

W związku z masowością oferty możemy pozwolić sobie na maksymalne obniżenie ceny jednostkowej. Koszt szkolenia to 79 zł brutto, z czego 40 zł otrzymuje Partner polecający Klientów. Poszukujemy Partnerów  nie tylko w gronie biur rachunkowych. Każdy może współpracować z nami. 
Większość przedsiębiorców nie pamięta, bądź nawet nie wie o ciążących na nich obowiązkach. Z Państwa pomocą chcemy przypominać o tych obowiązkach i proponować wybór naszej spółki jako organizatora szkolenia. Sprawdzając rynek, zauważyliśmy że około 30% prowadzących działalność gospodarczą nie posiada wymaganych szkoleń, co wskazuję na duży potencjał współpracy i wymierne korzyści dla wszystkich stron. Szczegółowe zasady współpracy określa regulamin dostepny po zalogowaniu. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel: 666085673, a także poprzez e-mail: biuro@sigmapartner.pl

Złóż bezpłatne zamówienie