Przewodnik po portalu

Jak zamówić kurs?

Listę kursów znajdziesz na stronie głównej. Zamów interesujący Cię kurs. Wypełnij formularz zamówienia. Jeśli posiadasz kod rabatowy, możesz go wpisać w odpowiednim polu. Podczas zamawiania wybierz sposób płatności i zapłać. Płatności obsługuje u nas PayU.

Jak nauczyć się do egzaminu?

Zaloguj się - przycisk logowania znajdziesz w prawym górnym rogu strony. Po zalogowaniu wejdź do zakładki "Twoje materiały" i wybierz interesujący Cię kurs. W przypadku szkoleń BHP on-line, zapoznaj się w pierwszej kolejności z prezentacją, a później z materiałąmi tekstowymi. Prezentacja zawiera większość materiałów potrzebnych do egzaminu.

Jak przejść egzamin?

Przejdź do zakładki "Twoje materiały" i kliknij odpowiedni egzamin. Możesz go rozpocząć i przejść 2-krotnie w ramach jednej płatności za kurs. Po zdobyciu minimum 85% punktów otrzymasz certyfikat przejścia szkolenia  BHP, który zostanie wysłany na adres podany w procesie składania zamówienia.

Jak zostać partnerem?

Za polecenie klienta jest przewidziana prowizja w wysokości 40 zł. Jesli chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy, to zarejestruj się jako partner - złóż bezpłatne zamówienie członkostwa w programie. Po złożeniu zamówienia i zalogowaniu się, na stronie profilu zobaczysz zakładkę "Program partnerski". Znajdziesz w niej wszelkie istotne informacji na temat partnerstwa.