Kontakt z nami

Posiadamy sieć profesjonalnych partnerów - firm BHP - które prowadzą szkolenia okresowe BHP z wykorzystaniem naszej platformy e-learning. Nasi partnerzy są obecni m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz kilkunastu innych miastach. Chcesz dowiedzieć się, jak zostać partnerem w Twojej miejscowości? Zadzwoń lub napisz.

O nas

Sigma Partner posiada kompletną ofertę pokrywającą wszystkie potencjalne obszary wykorzystania e-learningu w organizacji. Swoim Klientom oferujemy najwyższej jakości szkolenia e-learning i nowoczesne technologie. Świadczymy także usługi konsultingu i wsparcia. Zapewniamy prawidłowość procesów szkoleniowych. W oparciu o obowiązujące przepisy, można szkolić pracowników z zakresu BHP poprzez samokształcenie kierowane pozwalające na uzyskanie, aktualizowanie i uzupełnienie wiedzy i umiejętności w zakresie BHP na podstawie materiałów przekazywanych przez organizatora bezpośrednio, jak też przy pomocy poczty czy Internetu przy jednoczesnym zapewnieniu konsultacji z osobami spełniającymi wymagania dla wykładowców. Nasze szkolenia prowadzimy w formie on-line jak również w terenie, zapewniając jednocześnie konsultacje z osobami spełniającymi wymagania wykładowców. Istotny jest tutaj udział bezpośredniego wykwalifikowanego Inspektora BHP z którym można skonsultować każdą dziedzinę BHP. Dlatego z nami można korzystać z takiej formuły e-learningu.

Dane firmy:

SigmaPartner Sp z o. o ul.Głogowska 31/33 60-702 Poznań KRS: 0000472961 Możesz zostawić nam wiadomość, korzystając z poniższego formularza.